Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Save
ja: 保存

en: Save field settings
ja: フィールド設定を保存

en: About
ja: アバウト

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Save and manage fields
ja: 保存してフィールドを管理
