Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Save
lt: Saugoti

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: About
lt: Apie

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius
