Field Quiz (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save field settings
lv: Saglabāt lauka uzstādījumus

en: About
lv: Par

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: Save and manage fields
lv: Saglabāt un pārvaldīt laukus
