Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Save
oc: Enregistrar

en: Save field settings
oc: Enregistrar los paramètres del camp

en: About
oc: A prepaus

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar
