Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Save
pt: Guardar

en: Success
pt: Sucesso

en: Save field settings
pt: Guardar definições de campo.

en: About
pt: Sobre

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Save and manage fields
pt: Guardar e gerir campos
