Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Save
sv: Spara

en: Save field settings
sv: Spara fältinställningar

en: About
sv: Om

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Save and manage fields
sv: Spara och hantera fält
