Field Quiz (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Save field settings
th: บันทึกการตั้งค่าช่องรับข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
