Field Report (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ca: Comentaris

en: Content Types
ca: Tipus de contingut

en: Options
ca: Opcions

en: Media
ca: Multimèdia

en: Taxonomy Terms
ca: Termes de taxonomia

en: Blocks
ca: Blocs

en: Field Type
ca: Tipus de camp
