Field Report (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Content Types
et: Sisutüübid

en: Options
et: Valikud

en: Media
et: Meedia

en: Blocks
et: Plokid
