Field Report (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Comments
id: Komentar

en: Content Types
id: Jenis-jenis Konten

en: Options
id: Opsi

en: Blocks
id: Blok

en: Field Type
id: Jenis field
