Field Report (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Comments
nl: Reacties

en: Content Types
nl: Inhoudstypen

en: Options
nl: Opties

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Blocks
nl: Blokken

en: Field Type
nl: Veldtype

en: Contact Forms
nl: Contactformulieren
