Field Report (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Comments
vi: Bình luận

en: Content Types
vi: Các kiểu Nội dung

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Blocks
vi: Khối
