Field Report (8.x-2.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Comments
he: תגובות

en: Options
he: אפשרויות

en: Media
he: מדיה

en: Blocks
he: בלוקים

en: Field Type
he: סוג שדה
