Field Report (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Comments
lv: Komentāri

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Options
lv: Iespējas

en: Media
lv: Multivide

en: Blocks
lv: Bloki

en: Field Type
lv: Laika Veids
