Field Report (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: Options
sv: Alternativ

en: Taxonomy Terms
sv: Taxonomitermer

en: Blocks
sv: Block

en: Field Type
sv: Fälttyp
