Field Report (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Content Types
ar: أنواع المحتوى

en: Options
ar: الخيارات

en: Media
ar: ميديا

en: Blocks
ar: الصناديق
