Field Report (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Comments
cs: Komentáře

en: Options
cs: Možnosti

en: Media
cs: Média

en: Taxonomy Terms
cs: Termíny taxonomie

en: Blocks
cs: Bloky
