Field Report (8.x-2.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Comments
de: Kommentare

en: Content Types
de: Inhaltstypen

en: Options
de: Optionen

en: Media
de: Medien

en: Field Label
de: Feldbeschriftung

en: Taxonomy Terms
de: Taxonomiebegriffe

en: Blocks
de: Blöcke

en: Field Type
de: Feldtyp

en: Contact Forms
de: Kontaktformulare
