Field Report (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Content Types
fa: انواع محتوا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Media
fa: رسانه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها
