Field Report (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Comments
ru: Комментарии

en: Content Types
ru: Типы содержимого

en: Options
ru: Опции

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Taxonomy Terms
ru: Термин словаря

en: Blocks
ru: Блоки

en: Field Type
ru: Тип поля
