Field Report (8.x-2.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Options
tr: Seçenekler

en: Media
tr: Medya

en: Taxonomy Terms
tr: Sözlük Terimleri

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Field Type
tr: Alan Tipi
