Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
ar: عرض الشرائح

en: Next
ar: التالي

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Fields
ar: الحقول

en: Prev
ar: السابق

en: Loop
ar: حلقة

en: Counter
ar: عداد

en: Random
ar: عشوائي

en: Transition
ar: الترجمة

en: Reverse
ar: عكس

en: Pager
ar: دليل الصفحات

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)
