Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Next
cs: Další

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Fields
cs: Pole

en: Prev
cs: Předchozí

en: Random
cs: Náhodný

en: Controls
cs: Ovládání

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Slideshow settings
cs: Nastavení slideshow

en: Pager type
cs: Typ stránkovače

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
