Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Next
he: הבא

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Fields
he: שדות

en: Prev
he: קודם

en: Loop
he: בלופ

en: Counter
he: מונה

en: Random
he: אקראי

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Reverse
he: הפוך

en: Pager
he: דפדוף

en: Pager type
he: סוג דפדוף
