Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ka: სლაიდი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Fields
ka: ველები

en: Prev
ka: წინა

en: Counter
ka: მთვლელი

en: Random
ka: შემთხვევითი
