Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
th: สไลด์โชว์

en: Next
th: ถัดไป

en: Before
th: ก่อน

en: After
th: หลัง

en: Random
th: สุ่ม

en: Pager
th: ตัวเปลี่ยนหน้า
