Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: Before
el: Πριν

en: After
el: Μετά

en: Fields
el: Πεδία

en: Prev
el: Προηγ

en: Random
el: Τυχαία

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Thumbnails
el: Μικρογραφίες

en: Pager
el: Πλοήγηση

en: Pager type
el: Τύπος σελιδομετρητή

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)
