Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Fields
eu: Eremuak

en: Prev
eu: Aur

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Speed
eu: Abiadura
