Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Next
gl: Seguinte

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Fields
gl: Campos

en: Prev
gl: Ant

en: Loop
gl: Bucle

en: Counter
gl: Contador

en: Random
gl: Aleatorio

en: Controls
gl: Controis

en: Reverse
gl: Invertido

en: Thumbnails
gl: Miniaturas

en: Pager
gl: Paxinador

en: Speed
gl: Velocidade

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)
