Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Next
hu: Következő

en: Sync
hu: Szinkron

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Fields
hu: Mezők

en: Prev
hu: Előző

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Counter
hu: Számláló

en: Random
hu: Véletlenszerű

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Transition
hu: Átmenet

en: Reverse
hu: Fordított

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Thumbnails
hu: Bélyegképek

en: Pager
hu: Lapozó

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Speed
hu: Sebesség

en: Slideshow settings
hu: Diavetítés beállításai

en: Pager type
hu: Lapozótípus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Colorbox image style
hu: Colorbox-képstílus
