Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
hy: Սլայդերի ցուցադրում

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Prev
hy: Նախորդ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
