Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Next
nl: Volgende

en: Sync
nl: Synchroniseren

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Fields
nl: Velden

en: Prev
nl: Vorige

en: Loop
nl: Lus

en: Counter
nl: Teller

en: Random
nl: Willekeurig

en: Delay
nl: Vertraging

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Transition
nl: Overgang

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Timeout
nl: Time-out

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Pager
nl: Paginering

en: Pause on hover
nl: Pauzeren bij aanwijzen

en: Speed
nl: Snelheid

en: Slideshow settings
nl: Slideshow-instellingen

en: Pager type
nl: Pagineringstype

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Colorbox image style
nl: Colorbox afbeeldingsstijl
