Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Next
ca: Següent

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Fields
ca: Camps

en: Prev
ca: Ant.

en: Loop
ca: Bucle

en: Counter
ca: Comptador

en: Random
ca: Aleatori

en: Delay
ca: Retard

en: Transition
ca: Transició

en: Reverse
ca: Dóna-li la volta

en: Thumbnails
ca: Miniatures

en: Pager
ca: Paginador

en: Pager type
ca: Tipus de paginador

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)
