Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
cy: Sioe Sleidiau

en: Next
cy: Nesaf

en: Before
cy: Cynt

en: After
cy: Ar ôl

en: Fields
cy: Meysydd

en: Prev
cy: Blaenorol

en: Random
cy: Ar hap

en: Reverse
cy: Yn ôl
