Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Next
da: Næste

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Fields
da: Felter

en: Prev
da: Forrige

en: Counter
da: Tæller

en: Random
da: Tilfældig

en: Transition
da: Overgang

en: Reverse
da: Omvendt

en: Thumbnails
da: Miniaturer

en: Speed
da: Hastighed

en: Paused
da: På pause

en: Slideshow settings
da: Indstillinger for slideshow

en: Pager type
da: Sideinddelingstype

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Starting slide
da: Start slide
