Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Slideshow
is: Skyggnusýning

en: Next
is: Næsta

en: Before
is: Fyrir

en: After
is: Eftir

en: Fields
is: Svæði

en: Prev
is: Fyrri
