Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to pl translation catalogue (36 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Next
pl: Dalej

en: Sync
pl: Synchronizacja

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Fields
pl: Pola

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Loop
pl: Pętla

en: Counter
pl: Licznik

en: Random
pl: Losowo

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Transition
pl: Przejście

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: Speed
pl: Prędkość

en: Paused
pl: Zatrzymany

en: Slideshow settings
pl: Ustawienia pokazu slajdów

en: Pager type
pl: Typ stronicowania

en: Auto height
pl: Automatyczna wysokość

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Colorbox image style
pl: Styl obrazu Colorboxa

en: Provides a Slideshow format for displaying Image or Media fields.
pl: Dostarcza format pokazu slajdów dla wyświetlanych obrazów lub pól typu Media.

en: Starting Slide
pl: Początkowy slajd

en: Pause On Hover
pl: Zatrzymaj po najechaniu myszką

en: Colorbox Image Style
pl: Styl obrazu Colorboxa

en: Allow wrap
pl: Zezwalaj na zawijanie

en: Deley
pl: Opóźnienie

en: Hide Non Active
pl: Ukryj nie aktywne

en: Hide non active
pl: Ukryj nie aktywne

en: Tmeout
pl: Opóźnienie

en: The time between slide transitions in milliseconds.
pl: Czas pomiędzy przejściem slajdów podany w milisekundach.

en: Slideshow pager settings
pl: Ustawienia stronicowania pokazu slajdów
