Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Slideshow
ru: Слайд-шоу

en: Next
ru: Вперёд

en: Sync
ru: Синхронизация

en: Before
ru: До

en: After
ru: После

en: Fields
ru: Поля

en: Prev
ru: Назад

en: Loop
ru: Цикл

en: Counter
ru: Счётчик

en: Random
ru: Случайно

en: Controls
ru: Элементы управления

en: Transition
ru: Переход

en: Reverse
ru: Инвертировать

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: Thumbnails
ru: Миниатюры

en: Pager
ru: Постраничный навигатор

en: Pause on hover
ru: Пауза при наведении курсора

en: Speed
ru: Скорость

en: Slideshow settings
ru: Настройки слайд-шоу

en: Pager type
ru: Тип постраничного навигатора

en: Auto height
ru: Авто высота

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Colorbox image style
ru: Colorbox стиль изображения

en: Starting slide
ru: Начальный слайд
