Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Next
sk: Ďalej

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Fields
sk: Polia

en: Prev
sk: Predch

en: Random
sk: Náhodný

en: Reverse
sk: Otočiť

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Pager type
sk: Typ stránkovania

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
