Field States transitions (1.0.11) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: General
cs: Obecné

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Notification
cs: Oznámení

en: Formatter settings
cs: Nastavení formátovače

en: Field types
cs: Typy polí
