Field States transitions (1.0.12) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Send email
hu: Email küldése

en: Save
hu: Mentés

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: Current status
hu: Jelenlegi állapot

en: Notification
hu: Értesítés

en: Workflows
hu: Munkafolyamatok

en: Formatter settings
hu: Formázó beállításai

en: Field types
hu: Mezőtípusok
