Field States transitions (1.0.6) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Send email
el: Στείλε email

en: General
el: Γενικά

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
