Field States transitions (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Send email
it: Invia messaggio

en: Save
it: Salva

en: Notification
it: Notifica

en: Workflows
it: Workflow

en: Formatter settings
it: Impostazioni del formatter

en: Field types
it: Tipi di campo
