Field States transitions (2.0.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Send email
fa: ارسال پست الکترونیکی

en: Save
fa: ذخیره

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Current status
fa: وضعیت فعلی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
