Field States UI (3.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Add
el: Προσθήκη

en: Visible
el: Ορατό

en: Expanded
el: Σε ανάπτυξη

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: fields
el: πεδία

en: Target
el: Στόχος

en: Comparison
el: Σύγκριση

en: Checked
el: Ελέγχθηκε
