Field States UI (3.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Required
fi: Pakollinen

en: Add
fi: Lisää

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Expanded
fi: Laajennettu

en: Optional
fi: Valinnainen

en: fields
fi: kentät

en: Collapsed
fi: Pienennetty

en: Confirm Delete
fi: Varmista poisto

en: Target
fi: Kohde

en: Checked
fi: Tarkistettu
