Field States UI (3.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Edit
hr: Uredi

en: Required
hr: Nužno

en: Add
hr: Dodaj

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Expanded
hr: Prošireno

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: fields
hr: polja
