Field States UI (3.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Required
mr: आवश्यक

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Optional
mr: पर्यायी
