Field States UI (3.0.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Add
os: Бафтау

en: Visible
os: Зыны
