Field States UI (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Required
sk: Povinné

en: Add
sk: Pridať

en: Visible
sk: Viditeľné

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: Optional
sk: Nepovinné

en: fields
sk: polia

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Target
sk: Cieľ

en: Comparison
sk: Porovnanie
